Inauguracja rundy wiosennej młodzików

W pierwszym meczu rundy wiosennej kategorii wiekowej młodzik GKS Błękitni Korona przegrywają w spotkaniu wyjazdowym z LKS Błękitni Pasym 5:2.

Pierwszy mecz młodzików na wiosnę za nami. Chociaż runda wiosenna Ligi Młodzika rozpoczęła się 06.04 to do końca nie byliśmy pewni występu naszej drużyny w tej kategorii wiekowej. Końcówka treningów na hali i pierwsze wejścia na murawę nie zadowalały frekwencją i musieliśmy odwołać/przełożyć dwa pierwsze mecze. Jednocześnie ruszyły treningi
w Klebarku Wielkim, gdzie udało się zebrać sporą grupę zawodników. Efektem tego na mecz udała się pełna kadra.
W Pasymiu wynik 5:2 dla gospodarzy, jak na pierwszy mecz w składzie w którym chłopcy praktycznie nie grali uznajemy za nie najgorszy, czekamy na kolejnych rywali tj. GKS Szczytno w piątek na własnym boisku. Początek meczu 16:30.

Autor: Dawid Marchewka