1% podatku na GKS

Początek roku to czas rozliczeń podatku od osób fizycznych. Każdy z nas może przeznaczyć 1% z własnego PIT na konto dowolnej Organizacji Pożytku Publicznego, do których zaliczamy także klub GKS Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki.

GKS Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki jest największym klubem sportowym w Gminie Purda, w którym gra i trenuje około 80 zawodników, w tym około 50 młodych adeptów piłki nożnej. Pozyskane w ten sposób środki finansowe kluby mogą w 100% przeznaczyć na swoją działalność. Dziękujemy za pomoc w poprzednich latach i liczymy na jeszcze większe wsparcie w tym roku!

Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1 % z Państwa podatków, co pomoże nam na dalszy rozwój i przyczyni się do kolejnych sukcesów zawodników GKS Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki.

Jak przekazać 1 % na rzecz GKS Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki?

1. W odpowiedniej rubryce wpisujemy nr KRS (0000086043).

2. Jako OPP wpisz: GKS Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki.