GLKS Warmiak Łukta rywalem Korony

W meczu piętnastej kolejki A klasy GKS Błękitni Korona  podejmie GLKS Warmiak Łukta. Początek meczu o godz. 17:00 w sobotę (28.04.2018) na boisku piłkarskim w Klewkach.

Nasz najbliższy rywal to aktualnie 12 drużyna ligowej tabeli. W ostatniej kolejce GLKS musiał uznać wyższość zespołu z Jonkowa i przegrał na własnym boisku 4:2. Nasza drużyna w miniony weekend rozgromiła drużynę GKS Gietrzwałd Unieszewo 5:0. Mecz pomiędzy Koroną, a Warmiakiem w rundzie jesiennej zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 5:2. Do kadry GKS po dwóch meczach przerwy na najbliższe spotkanie wraca Adrian Błudnicki i Dawid Marchewka, natomiast w dalszym ciągu z kontuzją zmagają się Patryk Kopciński i Łukasz Spychalski.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, zbiórka piłkarzy godz. 16:00 w szatni, zbiórka kibiców godz. 16:45 na Trybunie Krytej.

Zdjęcie: sport.egit.pl, Emil Marecki