Zwycięstwo, remis i porażka żaków

W poniedziałkowe popołudnie zawodnicy z kategorii żak rozegrali trzy spotkania ligowe. Przeciwnikami naszej drużyny były drużyny: Czereś Sport Olsztyn, SMP Żuri Olsztyn i KS Fortuna Gągławki.

W pierwszym turnieju kategorii żak prowadzonej przez trenera Dawida Marchewkę nie zabrakło piłkarskich emocji. W pierwszym meczu piłkarze GKS przegrali po zaciętej walce z Czereś Sport Olsztyn, drugie spotkanie to również wyrównany mecz z SMP Żuri Olsztyn zakończony bezbramkowym remisem, natomiast w ostatnim starciu GKS Błękitni Korona pokonali KS Fortunę Gagławki 4:1 (strzelcy bramek: 2 Tomasz Makowiecki, 1 Mariusz Maruszewski, 1 Dawid Śniadach). Przez cały mecz nasi zawodnicy kontrolowali przebieg tego spotkania, a sama rozgrywka wzbudzała spore emocje wśród kibiców i rodziców piłkarzy z rocznika 2009.

Kadra: Buczyłko Bartosz, Makowiecki Tomasz, Maruszewski Mariusz, Moszczyński Antoni, Niemyjski Paweł, Orzechowski Adam, Poko Jan, Sobieszczuk Oskar, Śniadach Dawid, Wasilewski Szymon, Więczkowski Kacper.

Wyniki:

SMP Żuri Olsztyn 6:0 KS Fortuna Gągławki