KS Zryw Jedwabno przeciwnikiem w 5 kolejce

W najbliższą sobotę (16.09.2017) na boisku piłkarskim w Klewkach GKS Błękitni Korona podejmie niepokonany jak dotąd w tym sezonie KS Zryw Jedwabno. Pierwszy gwizdek spotkania o godz. 16:30.

KS Zryw Jedwabno to beniaminek trzeciej grupy A klasy, który jeszcze w tym sezonie nie zaznał smaku porażki. Nasz najbliższy rywal zgromadził do tej pory 8 punktów co daje 4 miejsce w ligowej tabeli w ostatniej kolejce pokonując faworyzowany GLKS Jonkowo 3:1. GKS Błękitni Korona to aktualny wicelider tabeli, który zgromadził 10 punktów w poprzedniej kolejce pokonując na wyjeździe GLKS Warmiak Łukta 5:2. Ostatnie spotkanie między tymi zespołami odbyło się w marcu podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej, które zakończyło się bezbramkowym remisem.

Z powodu kontuzji w tym spotkaniu nie wystąpi Adam Szmyt (kontuzja stawu skokowego), Dawid Marchewka (kontuzja mięśnia czworogłowego) i Robert Bąk (kontuzja mięśnia dwugłowego).

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie do wygrania w losowaniu będą koszulki meczowe GKS Błękitnych Korona ufundowane przez firmę ARKAS PROJEKT oraz za poprawnie wytypowany wynik meczu dwa obiady w Warmińskim Zakątku w Klewkach.

Zdjęcie: Rafał Miszczak