Treningi wznowiły grupy młodzieżowe

W ubiegłym tygodniu treningi wznowiły nasze grupy młodzieżowe.
Na otwarcie roku w miniony weekend 15.01.2017 udało nam się rozegrać pierwszy turniej organizowany przez Gminę Purda pod hasłem „WOŚP”. W zawodach udział wzięli chłopcy z roczników 2008 i młodsi z drużyn KS Fortuna Gągławki, Bartążek oraz oczywiście GKS Błękitni Korona (czerwoni) i (niebiescy). Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, a mecze trwały po 12 minut.

Składy naszych drużyn:
Czerwoni: Moszczyński Antonii, Ptak Arkadiusz, Redkiewicz Mateusz, Sebastian (gościnnie), Sobieszczuk Oskar, Zychowicz Jakub.

Niebiescy: Buczyłko Bartosz, Kłagisz Filip, Maruszewski Mariusz, Niemyjski Paweł, Poko Jan, Shalima Miłosz.

Wyniki:
1. Błękitni Korona czerwoni – Błękitni Korona niebiescy (5:0)
2. Gągławki – Bartążek (0:0)
3. Błękitni Korona czerwoni – Gągławki (1:1)
4. Błękitni Korona niebiescy – Bartążek (0:1)
5. Błękitni Korona niebiescy – Gągławki (0:3)
6. Błękitni Korona czerwoni – Bartążek (3:0)

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce – Błękitni Korona czerwoni
2 miejsce – KS Fortuna Gągławki
3 miejsce – Bartążek
4 miejsce – Błękitni Korona niebiescy

Był to pierwszy turniej naszych najmłodszych piłkarzy i zarazem bardzo udany. Dopisała super atmosfera oraz sportowa walka! Gratulacje dla drużyny czerwonych za zwycięstwo, podziękowania dla wszystkich uczestników :). Duże brawa należą się także drużynie niebieskich za walkę i grę do końca zwłaszcza, że była to drużyna złożona w większości z chłopców z rocznika 2010. Na wyróżnienie zasłużył Arkadiusz Ptak strzelec największej liczby goli w całym turnieju – ustrzelił 5 bramek.