Terminy sparingów w okresie przygotowawczym

Po dość długiej ciszy związanej z piłką seniorską czas najwyższy poruszyć ten temat. Warto przypomnieć o fakcie (który się tutaj nie pojawił – za co przepraszamy!), że na zakończenie rozgrywek pokonaliśmy mocną w tym sezonie drużynę MKSu Jeziorany. Jakby nie patrzył wicelider ograny. Po tym zwycięstwie drużyna udała się na kolację do Warmińskiego Zakątku, gdzie wszyscy spędziliśmy miły wieczór. Następnie krótki okres roztrenowania, w między czasie klub z Jonkowa stracił dyscyplinarnie 3 punkty i przeskakujemy o jedno oczko w tabeli wyżej, okres świąteczny, nowy rok i... powrót do treningów. Podsumowując w kilku słowach: udana fuzja dwóch drużyn, dobra współpraca połączonego zarządu, pełne zaangażowanie zawodników ---> efektem 5 miejsce w ligowej tabeli. Lekki niedosyt, bo mogłoby być znacznie lepiej, ale nie ma co gdybać. Liczymy na porównywalną, a nawet lepszą wiosnę!

Drużyna prowadzona przez trenera Dawida docelowo zajęcia miała wznowić 23 stycznia, jednak przerwa dawała o sobie znać i chęć treningu była o wiele większa, więc od 9 stycznia ruszamy się dwa razy w tygodniu na hali. Cieszyć może frekwencja i zaangażowanie (o zmianach kadrowych będziemy informować na bieżąco). Od najbliższego weekendu dojdą spotkania sparingowe.

Terminy sparingów:
12.02 godz. 12:00 stadion Dajtki – UKS Naki Olsztyn