Orliki zakończyły rundę jesienną

Dwiema porażkami zakończyli rundę jesienną najmłodsi piłkarze GKS Błękitni Korona. Pierwszy mecz przegraliśmy z drużyną MKS Jeziorany 7:0, a drugie spotkanie z zespołem z Barczewa 3:0.

Nasi piłkarze zostawili wiele zdrowia w tych dwóch ostatnich meczach. Widać było, że orlikom brakowało praktyki meczowej na sztucznej nawierzchni. Nie było już tyle kombinacyjnych akcji, które mogliśmy dostrzec w spotkaniach rozgrywanych na boisku piłkarskim w Klewkach. Dlatego dla całej drużyny należą się wielkie brawa za walkę do końca w każdym meczu rundy jesiennej. Przed nami okres zimowy, w którym młodzi zawodnicy będą ciężko trenować, żeby na wiosnę dorównać najlepszym drużynom w lidze.

W ramach treningu 18 października 2016 r. trener Dawid Marchewka wraz ze swoimi podopiecznymi wybrał się do Ostródy na mecz Polska : Włochy U-16. Mecz zakończył się remisem 1:1, a bramkę dla naszej Reprezentacji z rzutu karnego zdobył Jakub Karbownik.