GKS Błękitni Korona 0:2 KS Burza

W meczu dwudziestej kolejki A klasy GKS Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki przegrywają z KS Burza Słupy.

Mecz od początku meczu wyrównany, Burza Słupy w pierwszej połowie zagrażała bramce Marcina Jasiuczeni atakami lewą strona boiska. Goście bramkę na 1:0 strzelili po indywidualnym błędzie naszego zawodnika po stracie piłki przed polem karnym, przeciwnik wyszedł na prowadzenie umieszczając piłkę w pustej bramce. W 50 minucie meczu rywal podwyższył na 2:0. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafiła pod nogi napastnika Burzy Słupy, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce. GKS dążył do odrabiania strat, ale brakowało skuteczności w kluczowym momentach m.in. strzał Patryka Kopcińskiego zatrzymał się na poprzeczce. Burza Słupy w końcówce meczu mogła zwiększyć prowadzenie, lecz piłka padała łupem Marcina Jasiuczeni albo odbijała się od słupka bramki. W tym meczu zadebiutowało dwóch młodzieżowców naszego klubu Konrad Makowiecki i Mateusz Michalonek.

Najbliższy mecz GKS Błękitnych Korona Stary Olsztyn Klewki zostanie rozegrany w piątek 9 czerwca 2017 roku o godzinie 18:30 w Jonkowie. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie miejscowy GLKS.

Skład: Marcin Jasiuczenia - Jacek Borkowski (45' Paweł Kopciński), Robert Bąk, Marcin Tobolski, Mateusz Gut - Patryk Kopciński, Dawid Marchewka, Adrian Mędrek (45' Konrad Makowiecki) - Mariusz Zadroga, Andrzej Miszczak (75' Mateusz Michalonek), Damian Piasecki