Wysokie zwycięstwo z Jonkovią Jonkowo

W ósmej kolejce trzeciej grupy A klasy GKS Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki pokonuje na własnym boisku KS Jonkovię Jonkowo 4:0. Bramki dla naszej drużyny strzelali Mateusz Gut, Damian Piasecki, Karol Kwiatkowski i Jarosław Szpejcher.

Pierwsza połowa remisowa. Wiele niedokładności z obydwu stron, mało strzałów na bramkę i wyrównana walka w środku pola. Tak w skrócie można to podsumować. Po przerwie rozpoczął się napór GKS Błękitnych Korona na bramkę rywala. Na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził Mateusz Gut, który głową wykończył dośrodkowanie Damiana Piaseckiego. Dziesięć minut później podwyższył Damian Piasecki dobijając do pustej bramki strzał Karola Kwiatkowskiego.Bramka na 3:0 to po raz kolejny efekt dobrej współpracy Damiana Piaseckiego i Karola Kwiatkowskiego jednak tym razem piłkę do siatki pakuje "Draka". Przed końcowym gwizdkiem zdążył jeszcze wynik podwyższyć Jarosław Szpejcher wykorzystując kolejne w tym meczu świetne podanie Damiana Piaseckiego. W najbliższą sobotę nasza drużyna rozegra mecz w ramach dziewiątej kolejki A klasy. Spotkanie wyjazdowe odbędzie się 15.10.2016 r. o godzinie 15:00, a przeciwnikiem GKS-u będzieKS Burza SRWSIO Słupy.

W niedzielnym meczu po brutalnym faulu kontuzji kolana doznał Karol Ciapała, dla którego ten mecz prawdopodobnie był ostatnim występem w rundzie jesiennej. Obecnie zawodnik przechodzi szczegółowe badania, po których będzie wiadomo ile będzie trwała absencja naszego kolegi.

Skład:Marcin Jasiuczenia - Dawid Piasecki (80' Jacek Borkowski), Patryk Kopciński, Kamil Słowicki (70' Rafał Tukalski), Dawid Godzina - Remigiusz Radkowski (60' Jarosław Brodacki), Mariusz Zadroga (60' Jarosław Szpejcher), Mateusz Gut, Damian Piasecki - Andrzej Miszczak (65' Karol Kwiatkowski), Paweł Kopciński (45' Karol Ciapała)