Rozpoczynamy nowy sezon w Klewkach

Już w najbliższą sobotę (19.08.2017) o godzinie 17:00 na boisku piłkarskim w Klewkach piłkarze GKS Błękitnych Korona rozpoczną zmagania o ligowe punkty w sezonie 2017/2018. Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół KS Wojciechy.

Nasz najbliższy rywal w okresie przygotowawczym rozegrał dwa spotkania sparingowe oraz dwa mecze w Wojewódzkim Pucharze Polski pokonując w meczach kontrolnych drużyny GKS Granicy Bezledy 4:0 i LKS Orkanu Sątopy 6:1. W zmaganiach pucharowych KS Wojciechy wyeliminował MBKS Victorię Bartoszyce pokonując wyżej notowanego rywala 1:0, lecz w kolejnej rundzie musiał uznać wyższość GKS Granicy Bezledy przegrywając 0:3.

GKS Błękitni Korona odnotowała dwa zwycięstwa w sierpniowych sparingach pokonując KS Wrzesinę oraz LZS Orzeł Czerwonkę. Natomiast w Wojewódzkim Pucharze Polski odpadliśmy w Rundzie Wstępnej przegrywając na własnym boisku z SKS Szczytno 1:2.

W poprzednim sezonie mecze pomiędzy tymi drużynami kończyły się w Wojciechach remisem 2:2, natomiast w Klewkach zwycięstwem GKS 4:0.