Odpadamy z Wojewódzkiego Pucharu Polski

Ponosimy porażkę 3:1 z WKS Wałpusza 07 Jesionowiec w spotkaniu wyjazdowym i odpadamy z Wojewódzkiego Pucharu Polski. Honorową bramkę dla naszej drużyny strzelił Andrzej Miszczak.

W dość eksperymentalnym składzie nasza drużyna wyszła na to spotkanie, ponieważ wielu zawodników nie zdążyło wypełnić deklaracji w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej. W związku z tym do rozgrywek Pucharu Polski zostało zgłoszonych dwunastu zawodników i w takim składzie pojechaliśmy na wyjazdowe starcie z WKS Wałpusza. Korona wyszła na prowadzenie w 3 minucie spotkania, po tym jak Andrzej Miszczak wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Do 60 minuty prowadziliśmy w tym spotkaniu 1:0 jednak zespół z Jesionowca w krótkim odstępie czasu strzelił trzy gole i ustalił wynik końcowy meczu, skutecznie broniąc korzystnego rezultatu do 90 minuty.

Skład: Robert Bąk (45' Adam Szmyt) - Dawid Piasecki, Dawid Godzina, Kacper Pianka - Paweł Kopciński, Karol Kwiatkowski, Adrian Błudnicki, Mariusz Zadroga, Tomasz Jaskólski - Andrzej Miszczak, Tomasz Tobolski