MKS Jeziorany przeciwnikiem w 7 kolejce

W meczu siódmej kolejki trzeciej grupy A klasy drużyna z Klewek podejmie na własnym boisku MKS Jeziorany. Początek spotkania w sobotę (30.09.2017) o godz. 16:00 na boisku piłkarskim w Klewkach.

MKS Jeziorany to aktualnie czwarta drużyna ligowej tabeli. Do tej pory nasz sobotni przeciwnik zgromadził 10 punktów (wygrywając z GKS Gietrzwałd Unieszewo, GLKS Warmiak Łukta, SKF FC Dajtki Olsztyn i remisując z KS Zryw Jedwabno). W ostatniej kolejce MKS musiał uznać wyższość GLKS Jonkowo przegrywając na własnym obiekcie 1:0. Nasza drużyna jest liderem A klasy z dorobkiem 16 punktów. W ostatniej kolejce GKS pokonał na olsztyńskim boisku FC Dajtki Olsztyn 4:1.  W poprzednim poprzednim sezonie Korona wygrała na wyjeździe w Jezioranach 1:2, natomiast w meczu rozgrywanym w Klewkach Jeziorany zwyciężyli 4:0.

W najbliższym meczu z powodu kontuzji nie wystąpi Adam Szmyt (skręcony staw skokowy), Dawid Marchewka (kontuzja mięśnia czworogłowego), Robert Bąk (kontuzja mięśnia dwugłowego), Dawid Piasecki, Łukasz Wilczek Łukasz Zawadzki i Jarosław Brodacki.

Zdjęcie: Kasia Miszczak