GLKS Jonkowo przeciwnikiem w 8 kolejce

W meczu 8 kolejki A klasy GKS Błękitni Korona podejmą w spotkaniu wyjazdowym drużynę zajmującą 2 miejsce w ligowej tabeli GLKS Jonkowo. Początek spotkania 7.10.2017 r. (sobota) o godz. 16:00 na boisku piłkarskim w Jonkowie.

GLKS Jonkowo to aktualny wicelider rozgrywek A klasy. Do tej pory zgromadził 15 punktów (wygrywając z: KS Leśnikiem Nowe Ramuki, GKS Gietrzwałd Unieszewo, GLKS Warmiakiem Łukta, MKS Jeziorany, KS Tempo Ramsowo Wipsowo i przegrywając z: KS Zryw Jedwabno i FC Dajtki Olsztyn). W poprzednim sezonie rozgrywek A klasy zespół z Jonkowa dwukrotnie okazał się lepszy od naszej drużyny pokonując nas w Klewkach 1:2 i zwyciężając w Jonkowie 5:0. Nasz GKS przystępuje do tego meczu z pozycji lidera rozgrywek, który na swoim koncie zgromadził 17 punktów. W ostatniej kolejce Korona tylko zremisowała z drużyną MKS Jeziorany 0:0 nie wykorzystując wiele dogodnych sytuacji pod bramką rywala.

W sobotnim spotkaniu z powodu kontuzji nie wystąpi Adam Szmyt (kontuzja stawu skokowego), Dawid Marchewka (kontuzja mięśnia czworogłowego) i Robert Bąk (kontuzja mięśnia dwugłowego). Za cztery żółte kartki pauzować będzie Mateusz Gut oraz innych powodów nie wystąpi Patryk Kopciński. Natomiast do kadry Korony na najbliższy mecz wraca Jarosław Brodacki, Łukasz Zawadzki, Łukasz Wilczek i Dawid Piasecki.

Zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz. Początek spotkania w sobotę o godz. 16:00 na boisku piłkarskim w Jonkowie.