GKS wygrywa w Czerwonce

GKS Błękitni Korona wygrywają w ostatnim sparingu letniego okresu przygotowawczego 4:1 z LZS Orzeł Czerwonka. Bramki dla naszej drużyny strzelali dwie Damian Piasecki oraz po jednym golu dołożyli Marcin Jasiuczenia i Mariusz Zadroga. Najbliższy mecz naszej drużyny to już gra o ligowe punkty. Spotkanie rozpocznie się 19.08.2017 r. o godzinie 17:00 na boisku piłkarskim w Klewkach, a przeciwnikiem naszej drużyny będzie KS Wojciechy.

Skład: Marcin Jasiuczenia (45' Adam Szmyt) - Patryk Kopciński (45' Dawid Piasecki)(65' Karol Szmigiel), Tomasz Schulz, Robert Bąk, Dawid Godzina (45' Paweł Szwajorek) (70' Dawid Piasecki) - Damian Piasecki, Karol Szmigiel (45' Mariusz Zadroga), Kacper Pianka (5' Adrian Błudnicki), Łukasz Wilczek (45' Łukasz Spychalski) (70' Marcin Jasiuczenia) - Andrzej Miszczak, Yevhen Braga (45' Mateusz Michalonek)