GKS Gietrzwałd pokonany

GKS Błękitni Korona w trzeciej kolejce A klasy rozgromił GKS Gietrzwałd Unieszewo 6:1. Bramki dla naszej drużyny strzelali dwie Mariusz Zadroga oraz po jednym golu dołożyli Adrian Błudnicki, Andrzej Miszczak, Mateusz Gut i Łukasz Spychalski. To był ostatni ligowy mecz Mariusza Zadrogi w rundzie jesiennej, bo przez najbliższe cztery miesiące będzie on odbywał czteromiesięczną służbę przygotowawczą.

Skład: Marcin Jasiuczenia - Paweł Kopciński, Tomasz Schulz, Karol Kwiatkowski, Jarosław Brodacki (80' Yevhen Braha) - Damian Piasecki (60' Mariusz Zadroga), Adrian Błudnicki, Łukasz Zawadzki (45' Mateusz Gut), Dawid Godzina - Andrzej Miszczak (75' Łukasz Spychalski), Patryk Kopciński (70' Mateusz Michalonek)

Zdjęcie: Rafał Miszczak