Adam Zejer trenerem GKS Błękitnych Korona

Adam Zejer został nowym szkoleniowcem GKS Błękitnych Korona. Na stanowisku trenera zastąpił pełniącego tę funkcję przez ostatnie trzy sezony Dawida Marchewkę, który w tej chwili będzie pełnił rolę asystenta pierwszego trenera.

Adam Zejer to wychowanek Stomilu Olsztyn. Wiosną 1986 roku trafił do Zagłębia, gdzie grał do 1991 roku. Po zdobyciu Mistrzostwa Polski wyjechał do Besiktasu Stambuł, z którym w 1992 roku sięgnął też po tytuł najlepszej drużyny w kraju. Sezon 1992-1993 spędził w innej tureckiej drużynie, Gaziantepspor Kulubu. Następnie grał w VfL Herzlake. W 1995 roku wrócił do rodzinnego miasta i związał się ze Stomilem. Do 1996 roku rozegrał 60 meczów i zdobył 7 goli w ekstraklasie. Ponadto występował również w: Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Polonii Lidzbark Warmiński i Wigrach Suwałki. Na stanowisku trenera zastąpił Dawida Marchewkę i w najbliższym sezonie 2017/2018 poprowadzi drużynę seniorów GKS Błękitnych Korona.

Treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 19:00 na boisku piłkarskim w Klewkach.

Zdjęcie: www.naszeligi.pl