Zwycięstwo 3:0 z FC Dajtki

GKS Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki wygrywa kolejny sparing przed rundą rewanżową. Tym razem GKS w spotkaniu wyjazdowym pokonał FC Dajtki Olsztyn 3:0. Bramki dla naszej drużyny strzelali Andrzej Miszczak, Damian Piasecki oraz Karol Kwiatkowski z rzutu karnego.

GKS Błękitni Korona od początku meczu dominowali na boisku. Zespół z Olsztyna w tym meczu było stać tylko na kilka kontrataków. Już w 10 minucie nasza drużyna wyszła na prowadzenie. Mariusz Zadroga został sfaulowany w polu karnym, a z jedenastego metra nie pomylił się Karol Kwiatkowski. Kilka minut później wynik meczu podwyższył Andrzej Miszczak wykorzystując nieporozumienie olsztyńskich obrońców i pakując piłkę do pustej bramki. Do przerwy 2:0.

W drugiej połowie trener Dawid Marchewka przeprowadził kilka zmian m.in. na boisku zameldowali się Adrian Sobieszczuk, Mateusz Gut i Marcin Tobolski, którzy byli bliscy strzelenia gola, ale w tym meczu ciężko było pokonać dobrze dysponowanego bramkarza Dajtek. W 75 minucie strzałem z dystansu przeciwnika dobił Damian Piasecki ustanawiając wynik końcowy 3:0.

Już w najbliższą niedzielę kolejny sprawdzian naszej drużyny. W niedzielne popołudnie GKS Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki rozegra kolejny sparing. O godzinie 14:00 na olsztyńskich Dajtkach naszym przeciwnikiem będzie KS Burza Słupy.

Skład: zawodnik testowany (46' Marcin Jasiuczenia) - Dawid Piasecki, Łukasz Zawadzki (55' Robert Bąk), Patryk Kopciński (46' Marcin Tobolski), Dawid Godzina (46' Paweł Kopciński) - Damian Piasecki (46' Mateusz Gut), Mariusz Zadroga (46' Jarosław Brodacki), Karol Kwiatkowski (65' Adrian Sobieszczuk), Dawid Marchewka, Piotr Medrek - Andrzej Miszczak