Najbliższy rywal to MKS Jeziorany

W osiemnastej kolejce spotkań GKS Błękitni Korona podejmą w spotkaniu wyjazdowym MKS Jeziorany. Pierwszy gwizdek sędziego w sobotę (19.05.2018 r.) o godz. 17:00.

Nasz najbliższy rywal to aktualnie 5 drużyna ligowej tabeli, która do tej pory zgromadziła 27 punktów. W ostatniej kolejce piłkarze z Jezioran pokonali w spotkaniu wyjazdowym GLKS Jonkowo 2:1. Natomiast zawodnicy z Klewek w miniony weekend odnieśli pierwszą w tym sezonie porażkę na własnym obiekcie przegrywając z liderem rozgrywek FC Dajtki Olsztyn 3:1. W rundzie jesiennej w meczu pomiędzy Klewkami, a Jezioranami padł bezbramkowy remis.

W sobotnim spotkaniu w kadrze Korony zabraknie pauzującego za żółte kartki Dawida Piaseckiego. Również trener Adam Zejer nie będzie mógł skorzystać z usług Patryka Kopcińskiego, który do tej pory zmaga się z kontuzją kostki. Po dwóch tygodniach przerwy do składu GKS wraca Łukasz Zawadzki.

Zdjęcie: sport.egit.pl, Emil Marecki