FC Dajtki Olsztyn przeciwnikiem w 6 kolejce

Już w najbliższą sobotę GKS Błękitni Korona rozegra mecz w ramach 6 kolejki trzeciej grupy A klasy. Spotkanie zostanie rozegrane w Olsztynie na olsztyńskich Dajtkach o godz. 17:00, a naszym przeciwnikiem będzie FC Dajtki Olsztyn.

Nasz najbliższy rywal to aktualnie 4 drużyna ligowej tabeli, która do tej pory zgromadziła 10 punktów. W ostatniej kolejce zespół z Olsztyna wygrał w meczu wyjazdowym z GLKS Jonkowo 7:4, natomiast nasz klub pokonał na własnym obiekcie Zryw Jedwabno 4:2. Obydwie drużyny nie grały jeszcze między sobą na tym szczeblu rozgrywek.

Z powodu kontuzji w tym spotkaniu nie wystąpi Adam Szmyt (kontuzja stawu skokowego), Dawid Marchewka (kontuzja mięśnia czworogłowego) i Robert Bąk (kontuzja mięśnia dwugłowego).

Zdjęcie: Kasia Miszczak