Wysokie zwycięstwo Korony Klewki

W meczu dziewiątej kolejki A klasy Korona wygrywa na własnym boisku z KS Tempo Ramsowo Wipsowo 10:2. Bramki dla naszej drużyny strzelali cztery Karol Kwiatkowski, dwie Damian Piasecki i Patryk Kopciński i po jednym trafieniu Andrzej Miszczak i Adrian Błudnicki.

W 28 minucie spotkania przy stanie 4:1 Marcin Jasiuczenia obronił rzut karny.

Skład: Marcin Jasiuczenia - Paweł Kopciński, Tomasz Schulz, Łukasz Zawadzki (70' Yevhen Braha), Dawid Godzina (65' Dawid Piasecki) - Mateusz Gut, Adrian Błudnicki (80' Dawid Marchewka), Karol Kwiatkowski (60' Łukasz Wilczek), Damian Piasecki (70' Jarosław Brodacki) - Łukasz Spychalski (60' Patryk Kopciński), Andrzej Miszczak (75' Mateusz Michalonek)

Najbliższy mecz rozegramy również na boisku piłkarskim w Klewkach. Przeciwnikiem Korony będzie MKS Polonia Lidzbark Warmiński.