Rywalem MKS Polonia Lidzbark Warmiński

W dwudziestej pierwszej kolejce A klasy GKS Błękitni Korona podejmie w spotkaniu wyjazdowym MKS Polonię Lidzbark Warmiński. Pierwszy gwizdek sędziego w niedzielę (10.06.2018) o godz. 20:00 na stadionie w Lidzbarku Warmińskim.

Nasz najbliższy rywal to aktualnie trzecia drużyna ligowej tabeli, która do tej pory zgromadziła 45 punktów i traci do naszego zespołu tylko jeden punkt. W ostatniej kolejce drużyna z Lidzbarka Warmińskiego poniosła porażkę z GLKS Jonkowo 3:1. Natomiast piłkarze z Klewek w miniony weekend remisowali w Ramsowie 4:4. W meczu rundy jesiennej pomiędzy Klewkami, a Lidzbarkiem Warmińskim padł wynik remisowy 1:1. Zapraszamy wszystkich kibiców na ostatnie spotkanie wyjazdowe naszej drużyny w tym sezonie. Zbiórka w Lidzbarku 19:00.

Zdjęcie: www.facebook.com - Polonia Lidzbark