Ostatni mecz sezonu 2017/2018

W ostatniej kolejce sezonu 2017/2018 Korona Klewki podejmie na własnym boisku KS Burzę Słupy. Początek meczu o godz. 14:00 (17.06.2018) na boisku piłkarskim w Klewkach.

Nasz najbliższy rywal to obecnie 9 drużyna ligowej tabeli, która do tej pory zgromadziła 26 punktów. Końcówka sezonu jest bardzo udana dla drużyny ze Słup, ponieważ w ostatnich trzech kolejkach Burza zdobyła 7 punktów (remisując 2:2 z Dajtkami i pokonując 5:3 Jeziorny i 3:1 Jonkowo). Nasz zespół w minioną niedzielę odniósł wysoką porażkę przegrywając w Lidzbarku Warmińskim z miejscową Polonią 6:1. W rundzie jesiennej w meczu pomiędzy Klewkami, a Słupami Korona zwyciężyła 7:2.

W ostatnim meczu z Burzą Słupy trener Adam Zejer nie będzie mógł korzystać z zawodników pauzujących i kontuzjowanych. W niedzielnym meczu nie wystąpią m.in. Robert Bąk, Adrian Błudnicki, Dawid Godzina, Mateusz Gut.