Gmina Purda sponsorem sprzętu sportowego

Podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawodnicy z grup młodzieżowych klubu GKS Błękitni Korona otrzymali na własność nowy sprzęt sportowy (koszulki z nazwiskiem oraz spodenki) ufundowany przez Gminę Purda.

Piłkarze w tych strojach będą reprezentować barwy naszego klubu w rundzie wiosennej. Natomiast osoby wspierające na co dzień naszą drużynę: Pan Dawid Marchewka, Pan Jerzy Pykało, Pan Zdzisław Brodzik, Pan Marian Kopciński, Pan Zbigniew Asner, Pan Krzysztof Kłagisz, Pani Maja Zielińska, Pani Nina Buczyłko oraz Państwo Barbara i Tomasz Kopczyńscy otrzymali bluzę i spodnie dresowe GKS Błękitnych Korona.

Dziękujemy w/w osobom  za pomoc i wsparcie dla naszego klubu oraz Gminie Purda za ufundowanie nowego sprzętu sportowego.