Czas na rewanż z GLKS Jonkowo

Piłkarze z Klewek w najbliższą sobotę (26.05.2018) rozegrają mecz w ramach dziewiętnastej kolejki A klasy. Tego dnia o godz. 17:00 na boisku piłkarskim w Klewkach podejmą GLKS Jonkowo.

Drużyna z Jonkowa przed tygodniem musiała uznać wyższość regularnie punktującego w ostatnim czasie KS Tempo Ramowso Wipsowo, ponosząc porażkę 3:1. Nasz zespół w ostatniej kolejce pokonał na wyjeździe MKS Jeziorany 3:1. W meczu rundy jesiennej pomiędzy drużynami z Jonkowa i Klewek padł wysoki wynik na korzyść GLKS, który wygrał 6:1. Podczas wtorkowego treningu kontuzji doznał Łukasz Zawadzki, którego występ w sobotnim meczu stoi pod dużym znakiem zapytania. Poza tym trener Adam Zejer będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników.

Zdjęcie: sport.egit.pl, fot. Emil Marecki